Wil je een Marokkaans paspoort? V
Volg dan eerst de volgende in-burgeringscursus🤭🍔🇲🇦⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Deze Batbot burger is zoooo yummyyy😱😋. Batbot is nooit zo makkelijk geweest met dit recept😏. Maak er de kipburgers bij met heerlijke Marokkaanse kruiden en jouw batbot burger is helemaal compleet😍
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Wist je dat je alle ingrediënten voor deze burger gewoon op één plek kunt vinden?😏 Bij @tangermarkt vind je namelijk jouw inkopen van verse groenten tot aan vlees, kruiden en meel😍 one-stop-for-everything💯. Check hun website waar een dichtstbijzijnde Tanger Markt filiaal ligt voor jou💙
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
7 reacties
Hi soumia
Kan ik ze ook in de oven bakken of alleen in een koekenpan?
Hi Nadia,
De broodjes dienen gebakken te worden in een pan. De burgers kan je eventueel wel in de oven bakken.
Groetjes,
Soumia
Jaaaaa!!!!
Heerlijk♡♡
Er staat niet bij hoeveel zout je in het deeg doet 🙈.
Ik ga deze zeker uitproberen binnenkort in sha Allah
♡
Ohh jaa, ik was het helemaal vergeten! Dank je voor het door te geven, ik heb het gelijk aangepast!
In sha Allah, ik ben super benieuwd wat je hiervan vind!
Liefs,
Soumia
en waarom gaat er de ene keer 100 gr griesmeel in en de andere keer 200 gr ? En maar 180 ml water en de andere keer 250 ml ?
is dat om de broodjes deze keer lichter te maken dan in het vorige recept ?
Hi Greta,
De verhouding heb ik aangepast omdat ik de broodjes inderdaad wat lichter wilde maken zodat het niet te zwaar is als je er een burger van maakt. Het ander recept hoort wat dikker wat zwaarder te zijn maar je kan natuurlijk het deeg wat uitdunnen wanneer je het vormt tot een rond deeg, zo zal ie ook lichter zijn.
Ik hoop dat het een beetje duidelijk is.
Groetjes,
Soumia
Dank je wel voor je antwoord